• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

google pixel 3a xl

  1. temelk4

    Проценка Google Pixel 3a XL

    Друштво ако има мајстор прво ако се поправа би го поправил. Значи има проблем со екранот (најверојатно), дава прво линии по ќош, а после неколку секунди екранот станува розев. Ако не се поправа иде на продажба за делови.
На врв Дно