• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

google home

  1. Skorp

    Продадено Google Home Assistant

    Ќе ве молам за проценка на Google Home Assistant. Си работи најнормално и доаѓа со оригиналната кутија и сите додатоци.
На врв Дно