• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

google gmail

 1. JensenInterceptor

  Да го замолиме Гугл да намести Македонски кога отварам имеил??

  Кога отварам Гугл стално или гледам руски или бугарски. Дали и како е можно да му кажеме на чика Гугл да стави Македонски?
 2. A

  Чудна работа со google

  Имам последниве 5-7 дена проблеми со google сервисите наместо на аглиски да биде, се е локализирано на бугарски (порано беше само плеј сторено ама сега зеза се) и не само тоа го менувам во англиски и пак се враќа во бугарски... Значи работава е за никаде вака... Потребно ми е дали некој знае...
На врв Дно