• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

google cloud сервиси

  1. B

    помош со Google Cloud сервиси

    Здраво, Барам некој што работи/знае Google Cloud сервиси, ќе платам колку што треба. Слободно пишете ми во порака.
На врв Дно