• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

google chromecast

  1. RagingDemon

    Рецензија Google Chromecast 2

    Чекав да видам што ќе извадат оваа година, ама Хромкаст ултра не е за мене. За парите се мислев дали да земам некој Антроид ТВ бокс или Хромкаст, ама се одлучив за хромкастот пошо најмногу ми е за стримање јутуб на големиот екран, за гледање филмови го користам стариот олд скул Замунда > УСБ...
На врв Дно