• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

google chrome freezing crashing waiting for cache

  1. Zabegann

    google chrome freezing

    Имам проблем кој се јавува се почесто и почесто. При нормална работа или скролање на фејсбук наеднаш целиот компјутер се замрзнува маусот функционира но што и да кликнеш не реагира дурни ни CTRL+ALT+DELETE и така тоа трае околку 30 секунди до минута и потоа се што си притиснал наеднаш се...
На врв Дно