Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

google account mobile

  1. Garfield'

    Заглавен во Google Account Frp Blackview s6

    Здраво пред некој ден само што се направи фабрички рестарт на телот. Blackview s6 и бара google acc. но овој аккаунт беше користен од друг и сега не се знае. Дали може некако да се избрише оваа frp на blackview s6 ? Барав и firmware за да го флешнам зада се избрише frp-то,но ненајдов ни е еден...
На врв Дно