Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

глувче

 1. Продавам нови Glorious Model D 2 PRO (4K/8K) и Model O 2 PRO (1K)

  Продавам нови Glorious Model D 2 PRO (4K/8K) и Model O 2 PRO (1K)

  Глувчињата се, како и претходните Glorious производи што сум ги продавал на форумов, во brand new состојба и користени само за stress test. Доаѓаат со оригиналното пакување, без гаранција. Само за купувачи од Скопје или што ќе го подигнат производот лично. ЦЕНА Model D 2 PRO (4K/8K): 5500...
 2. Pulsar Xlite V2 Wireless

  Pulsar Xlite V2 Wireless

  Се продава маусот од насловот, Pulsar Xlite V2 Wireless, бела боја. Се работи за ergo right-handed маус со тежина од 59 грама. Одлична изработка, одличен сензор, ама не ми легна и го заменив со друг. Купен пред неколку месеци од MaxGaming, користен по 3-4 часа неделно за гејминг. Истиот е...
 3. Продавам гејминг глувчиња Glorious Model I Matte White и Model D Minus Wireless Matte White

  Продавам гејминг глувчиња Glorious Model I Matte White и Model D Minus Wireless Matte White

  Двете глувчиња се отворени, тестирани 15 минути, и вратени во кутија. Комплет пакување, без гаранција. Glorious Model I: 2800 денари. Glorious Model D Minus Wireless: 3800 денари. Не испраќам по карго.
 4. fuzzjaw

  Продадено Razer DeathAdder V2 Pro + Chroma Dock

  Продавам Razer DeathAdder V2 Pro во комплет со Chroma Charging Dock. Маусот е во беспрекорна состојба, без никакви траги на употреба, 10/10 и функционално и козметички. Користен е по некој саат неделно за гејминг, го продавам пошо зедов нов и не го користам веќе. Оди комплет со...
 5. S

  Предлог: Глувче+тастатура

  Здраво, користам 4 уреди во исто време па ми треба глувче и тастатура што може да се користи на минимум 4 уреди (1 ПЦ и 3 лаптопи). Пожелно е да се бежични но не е задолжително. Дали има такво нешто и која цена. Буџетот би бил до 6000ден. TIA
 6. gokica

  Најдобрите глувчиња кај нас и во светот

  Според Тechspot во моментов најдобри глувчиња се: 1. Општонаменско: Razer DeathAdder Elite http://www.razerzone.com/store/razer-deathadder-elite 2. Најлуксузен: Logitech G900 Chaos Spectrum http://gaming.logitech.com/en-us/product/g900-chaos-spectrum-mouse 3. Најдобар безжичен и...
 7. gokica

  Gigabyte со ново глувче

  http://www.gigabyte.com/press-center/news-page.aspx?nid=1415 Гигабајт најави глувче XM300. http://www.gigabyte.com/products/product-page.aspx?pid=5771#kf Сензорот е Pixart 3988. Инаку ова е оптички глушец кој има максимум 6400 DPI со можност за промени од поголема резолуција кон помала и...
На врв Дно