Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

glorious

 1. Продавам ново глувче Glorious Model O 2 Wired White и Glorious GPBT Celestial Keycaps - Fire

  Продавам ново глувче Glorious Model O 2 Wired White и Glorious GPBT Celestial Keycaps - Fire

  1. Глувчето е, како и претходните Glorious производи што сум ги продавал на форумов, во brand new состојба и користено само за stress test - фолијата од g-skates се' уште не е одлепена. Си следи со оригиналното пакување, без гаранција. Само за купувачи од Скопје или што ќе го подигнат лично...
 2. Нема Слика

  Glorious Model O (Matte White)

  Се продава маус Glorious Model O (Matte White) 67 грама. Маусот е одлично козметички сочуван без гребнатини и оштетувања, редовно прочистуван, користен е околу 2 години, следи со кутијата и сите пропратни делови што одат во кутијата освен стикерите. Цена : 2300 денари.
 3. D

  Месечен 1337 Giveaway #6: Безжичен маус GLORIOUS MODEL O, MATTE BLACK, RGB, BAMF sensor 19K DPI, 69g (M to L hands)

  Една од придобивките на 1337 членовите е учество во рандом, месечен giveaway, т.е. подарок. Секој 15-ти во месецот ќе биде направен рандом избор од листата на 1337 членови со активно членство/претплата и најавениот подарок ќе припадне на еден член. Повеќе за придобивките за членството ќе...
На врв Дно