Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

glorious o

  1. Miki98

    Glorious O проблем

    Здраво ит другари Дали некој знае како да се смени софтвер на glorious o маус? Пробав и само покажува waiting ..и не мрда. Пробав да симнам glorious core,но кога се вклучува ми помажува на цел екран само бела позадина. На маусот не му работи сензорот,останато кликовите работат.
На врв Дно