Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

гитара

  1. Нема Слика

    Real Tone кабел за Rocksmith

    Бидејќи кај нас нема кај да се купи, случајно ако некој од вас во животот играл Rocksmith, го има кабелчето потребно за играта и веќе не му треба и сака да го продаде, еве ви купец. За тие што не знаат Rocksmith е музичка видеоигра од типот на Guitar Hero, но кај што се свири со вистинска...
На врв Дно