Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

gigabyte z77p-d3

  1. F

    Продавам i7 3770

    Продавам компјутер кој моментално работи (поракава ја пишувам од него) и се состои од: CPU i7 3770 MB Gigabyte Z77P-D3 RAM Patriot DDR3 1866 32 Gb (8Gb x 4) GPU AMD Radeon 7750 2Gb цена 15.000 денари. Забелешка: цената е фиксна, не продавам во делови, соберете се неколкумина и откупете ја...
На врв Дно