• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

germanija

  1. zipi123

    Илегални интернет работи во Германија

    Za 2 dena patuvam vo germanija, sakav da prasam dali extensions na chrome se dozvoleni? Site extensions ke bidat simanti od tuka.
На врв Дно