• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

gembird

  1. B

    Проблем со ip camera gembird

    Здраво, Имам проблем со wifi camera: HD smart WiFi camera (ICAM-WHD-02) Преку мобилна апликација се поврзува без проблем. На еден лаптоп DELL ја наоѓа исто така без проблем. Но имам уште еден лап топ постар MSI таму никако не се поврзува. Се правам исто како на Dell лаптопот ама има некаков...
На врв Дно