• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

gear

 1. Oktar

  Samsung Gear S3 Frontier

  Здраво... бидејки повеќе сум фан на механика кај часовници одколку на електроника, решив да му најдам нов дом на на гореспоменатиот паметен часовник. Како што имам и наведено неколку пати на форумов, часовников како уред си е супер, можеби и најкомплетен паметен часовник на пазарот заедно со...
 2. SpiritBond

  Проценка Samsung Gear Fit 2

  Здраво, Го продавам горенаведениот smartwatch/fitness band. Користен е од есен минатата година и нема никакви проблеми. По боја е црн и нема гаранција. Ќе ве замолам прво за проценка па ќе одлучам дали ќе иде за продажба.
На врв Дно