• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

gear fit2

  1. SpiritBond

    Проценка Samsung Gear Fit 2

    Здраво, Го продавам горенаведениот smartwatch/fitness band. Користен е од есен минатата година и нема никакви проблеми. По боја е црн и нема гаранција. Ќе ве замолам прво за проценка па ќе одлучам дали ќе иде за продажба.
На врв Дно