Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

gateway

  1. Купувам Xiaomi Gateway Global верзија

    Купувам Xiaomi Gateway Global верзија

    Доколку има некој глобална верзија од стариот гејтвеј нека понуди да му го купам. Не ми се допаѓаат поновите верзии. Правиме муабет за тие што се уклучуваат во штекер. Или ако сака некој може да ја трампаме Кинеската верзија што ја имам за Европска. :)
На врв Дно