Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

gateron phantom red

  1. Gateron Phantom Red линеарни свичови

    Gateron Phantom Red линеарни свичови

    Продавам Gateron Phantom Red линеарни свичови. Во сетот има 84 свичови, свичовите доаѓаат од Keychron Q1 тастатура, користени се минимално (околу една недела). Gateron Phantom Red се лесни и мазни линеарни свичови, направени главно за гејминг/канцелариска употреба. Свичовите не се модифицирани...
На врв Дно