Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

garmin

 1. Garmin Edge 530

  Garmin Edge 530

  Се продава користен и солидно сочуван Garmin Edge 530. Веќе не го користам скоро цела година па ми фаќа за џабе прашина. Го добивате со дополнителен два држачи.
 2. Garmin Fenix 7X Solar купен пред 8 дена од Нептун

  Garmin Fenix 7X Solar купен пред 8 дена од Нептун

  На кратко да не се нервирам дополнително, направив грешка, од брзање мислејќи дека овој модел има и ECG-а нема. Се разочарав и сакам Fenix 7X Saphire Pro да земам. Купен е нов од Нептун на 10.02.2024 по цена од 47.499 Ако некој е заинтересиран, дајте предлог, затоа што стварно немам идеја јас.
 3. Garmin vívoactive® 3 Music

  Garmin vívoactive® 3 Music

  Продавам Garmin vívoactive® 3 Music одлично сочуван, без траги на користење, без никакви проблеми. Прв сопственик. Без гаранција. Контакт во ПП
 4. Garmin Forerunner 45/45S

  Garmin Forerunner 45/45S

  Се продаваат одлично сочувани Гармин Форранер 45 black и 45S white. Часовниците се донесени од Англија и се потполно функционални, тестирани. Доаѓаат со кабел. За повеќе информации обратете се во инбокс. :D Форумска цена: 99E парче
 5. NanoCell

  Искуство со увоз и препорака за навигација

  Здраво, Моментално сум во сериозна дилема и се надевам дека ќе наидам на добри совети од ваша страна. Потребна ми е навигација (пожелно Garmin), која ќе ги има следните карактеристики: [Задолжително] Мапи од С. Америка и доживотна подршка за истите [Опционално, но пожелно] Live traffic updates...
На врв Дно