Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

gaming laptop

 1. Gigabyte G5 GD Gaming Laptop

  Gigabyte G5 GD Gaming Laptop

  Се продава Gigabyte G5 GD Gaming Laptop. Лаптопот е во одлична состојба и козметички и внатрешно, буквално како нов, со гаранција до Август 2024та, цената е фиксна. Контакт пп или 075/795-204 Specs: CPU 11th Gen Intel® Core™ i5-11400H (2.7GHz~4.5GHz) Video Graphics Intel® UHD Graphics...
 2. Gigabyte G5 GD Gaming Laptop

  Gigabyte G5 GD Gaming Laptop

  Се продава Gigabyte G5 GD Gaming Laptop. Лаптопот е во одлична состојба и козметички и внатрешно, буквално како нов, со гаранција до Август 2024та, цената е фиксна. Контакт пп или 075/795-204 Specs: CPU 11th Gen Intel® Core™ i5-11400H (2.7GHz~4.5GHz) Video Graphics Intel® UHD Graphics...
 3. Laptop Acer Nitro 5 Gaming

  Laptop Acer Nitro 5 Gaming

  Се продава горе наведениот лаптоп Laptop Acer Nitro 5 Gaming. Лаптопот е купен пред 2 години и е одлично сочуван. Доаѓа заедно со Genesis кулер. Се продава поради купување на нов PC. Спецификации: GPU: NVIDIA GeForce RTX 3060 CPU: AMD Ryzen 7 5800H RAM: 16GB Memory: 500GB SSD Екран: 15,6'...
 4. Продавам лаптоп ASUS TUF Gaming F15

  Продавам лаптоп ASUS TUF Gaming F15

  Како што гласи насловот се продава нов лаптоп (се на се користен месец дена) од брендот ASUS TUF Gaming F15. Лаптопот е купен на 23 Мај оваа година, лаптопот е во перфектна состојба без гребнатини и без траги на користење. Преостанатата гаранција важи до 23.05.2024 Ги има следниве спецификации...
На врв Дно