Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

gaming headset

 1. Продавам Logitech G533 Wireless Gaming Headset

  Продавам Logitech G533 Wireless Gaming Headset

  Здраво, Продавам буквално два 2 користени слушалки Logitech G533. Слушалките се купени во Германија минатата година како подарок и користени се само 2 пати чисто да се споредат со Logitech G535 кои веќе ги имав. Слушалките се одлични, цврсто лежат на уво и имаат супер звук. Доаѓаат со оригинал...
 2. Нема Слика

  Продавам HyperX Cloud Flight headset

  Продавам HyperX Cloud Flight headset, купен од Сет, нема гаранција. Користен е буквално помалку од 10 пати, во беспрекорна состојба. Цена: 4000 денари.
 3. Продавам Logitech G533 Wireless Gaming Headset

  Продавам Logitech G533 Wireless Gaming Headset

  Здраво, Продавам 2 пати користени слушалки Logitech G533. Слушалките се купени во Германија на почетокот на годинава како подарок и користени се само 2 пати чисто да се споредат со Logitech G535 кои веќе ги имав. Греота е толку добри слушалки да оснатат некористени. Доаѓаат со оригинал кутија...
На врв Дно