Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

#gaming

  1. Ficho

    Elden Ring

    Незнам како успеала ваква игра да ни промакне на форумов веќе година дена ама редно е да се исправи неправдата и се надевам има членови кои се фанови на FromSoft игрите, како мене, и се желни да споделат тука мислења, импресии и слично. Јас да почнам. Моментално сум некојси 70ти левел. Одам на...
На врв Дно