• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

gamescom

  1. JensenInterceptor

    Gamescom престој?

    Здраво. Сакав да прашам дали некој бил приватно на Гејмском? Личи вака троа скапо ако идеш во предложените хотели. А во кампот некако не е за сам. Дали има интерес за вакви работи во Македонија? Споделете ваше искуство ако сте биле. :)
На врв Дно