• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

gamescom

  1. JensenInterceptor

    Gamescom престој?

    Здраво. Сакав да прашам дали некој бил приватно на Гејмском? Личи вака троа скапо ако идеш во предложените хотели. А во кампот некако не е за сам. Дали има интерес за вакви работи во Македонија? Споделете ваше искуство ако сте биле. :)
На врв Дно