• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

gameartbook

  1. kodos4UBK

    Game art book .? во Македонија

    Дечки, девојки, колеги ака шпиони каде се продаваат арт книги од игрици во скопјево во склоп на некоја книжара или специајлна продавница доколку има .? Што ја знам некој искуство , познавање , конкретно книжара и цени . фала унапред УБК
На врв Дно