Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

galaxyfit

  1. Продавам таблет Galaxy Tab A9 и слушалки Galaxy Buds FE

    Продавам таблет Galaxy Tab A9 и слушалки Galaxy Buds FE

    Продавам нови неотпакувани: таблет Galaxy Tab A9 - цена 7.500 мкд слушалки Galaxy Buds FE - цена 4.500 мкд Производите се добиени на подарок и не се отворени. Доаѓаат со документ-испратница која е во функција на гаранција (потврдено од Самсунг Македонија).
На врв Дно