• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

galaxy watch

 1. Kajsibebraat

  Продадено Garmin Forerunner 45S, 645 Music

  Продавам еден од следниве паметни/фитнес саати, тој што ќе остане ќе го задржам за мене. Forerunner 45S Го користам +- година, купен од странство, без гаранција. Како што се гледа од сликите саатот е како нов. За него имам нарачано и скрин протектор од алиекспрес, ако стигне во меѓу време го...
 2. fuzzjaw

  Продадено Galaxy Watch 46mm

  Барам проценка за Samsung Galaxy Watch (46mm, сив/црн), доколку одговараат проценките ќе оди на продажба. Купен е на 03.02.2020 од Мобеликс, и има важечка гаранција до 02.02.2021, значи користен е точно два месеци. Состојбата му е 10/10, функционално е беспрекорен, козметички нема никакви траги...
На врв Дно