Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

galaxy watch 4 44mm

  1. Продавам Samsung Galaxy Watch 4 44mm

    Продавам Samsung Galaxy Watch 4 44mm

    Продавам Самсунг Galaxy Watch 4 44мм Црн. Купен е во Мај, и многу малку е користен. Има преостаната гаранција од 18 месеци. Цена 8,500 денари
На врв Дно