• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

galaxy s8+

 1. SpiritBond

  Samsung Clear View Case S8+

  Продавам Samsung Clear View Case S8+ во одлична состојба земена од странство и пробана 2-3 на телефон. Цена: 1000 денари.
 2. BESKO

  Проценка SAMSUNG S8 +

  Ако може проценка за телефонот Гаранција до Мај 2019 од Т-Мобиле Има една гребатинка во екранот која што не се приметува ,другото све е чувано Иде со цело пакување . Боја : Midnight Black Со телефонот давам и код за UNLOCK на сите мрежи
На врв Дно