• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

galaxy s8

 1. SpiritBond

  Galaxy S8 + Gear S3 Frontier

  Продавам добро сочувани Galaxy S8 и Gear S3 Frontier Edition. Моделот на телефонот е SM-G950FD, дуал сим со оргиналната батерија и екран. За burn-in има минимално во notification bar-ot (слика во прилог), при нормална употреба и со користење на dark mode не се приметува. Козметички максимално...
 2. SpiritBond

  Samsung Galaxy S8

  Продавам горенаведениот телефон. Како нов, без оштетување. Гаранција нема, 64 gb Orchid Gray. Цена: 11000 ден/180 евра. дуал сим е. доаѓа со две маски и две стаклени фолии. Телефонот е резервиран до Недела.
 3. fuzzjaw

  Проценка Samsung Galaxy S8

  Како што гласи насловот, барам проценка на Samsung Galaxy S8 (SM-G950F, Exynos варијанта, Midnight Black). Телефонот е со пукнато стакло во горниот десен ќош (од пред 2-3 дена). Оштетено е само стаклото напред, дисплејот нема никаков проблем, ниту оштетени пиксели ниту ништо друго. Исто така...
На врв Дно