Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

galaxy buds

 1. @ILE@

  Samsung Tab A9, Galaxy Buds FE, Galaxy Fit3 (нови некористени)

  @ile@ додаде нов оглас: Samsung Tab A9, Galaxy Buds FE, Galaxy Fit3 (нови некористени) - 16.800 ден. Видете го целиот оглас...
 2. Samsung Tab A9, Galaxy Buds FE, Galaxy Fit3 (нови некористени)

  Samsung Tab A9, Galaxy Buds FE, Galaxy Fit3 (нови некористени)

  Се продаваат таблет Samsung Tab A9 - Silver (сребрена боја), слушалки Galaxy Buds FE - White (бела боја) и смарт часовник Galaxy Fit3 - Силвер (сребрена боја). Уредите се нови и неотпакувани како што може да се види на сликите, и се продаваат како такви без гаранција. Спецификации: Samsung...
 3. Samsung Galaxy Buds FE Graphite

  Samsung Galaxy Buds FE Graphite

  Се продаваат нови неотворени Samsung Galaxy Buds FE (graphite) купени од Телеком.
 4. Samsung Galaxy Buds Live

  Samsung Galaxy Buds Live

  Се продаваат одлично зачувани, едвај користени и како нови: Samsung Galaxy Buds Live (Mystic Black) Купени од ComputerUniverse кон крајот на 2021. Доаѓаат во оригинално пакување! Повеќе инфо за нив тука...
 5. Samsung Galaxy Buds Live + Samsung Wireless Charger Stand

  Samsung Galaxy Buds Live + Samsung Wireless Charger Stand

  Се продаваат одлично зачувани (како нови) во оригинално пакување: 1. Samsung Galaxy Buds Live (Mystic Black) едвај користени 2. Samsung Wireless Charger Stand EP-N5200 Купени од ComputerUniverse кон крајот на 2021. Моментално Buds Live НАЈЕФТИНО се наоѓаат за 100тина евра (6100ден. од...
 6. Андреј

  Samsung Galaxy Buds слушалки: Со софтвер до подобар звук

  Неодамна ги купив Samsung Buds за некои 90 евра преку оглас од некој што ги добил со телефонот. Неотворени, по добра цена (нови се 120), па реков ајде да пробам. Она што најмногу ме интересираше беше всушност апликацијата која работи само на Андроид. Со неа покрај фабричниот тјунинг, добивате...
На врв Дно