Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

галантерија

  1. The Geek Boy

    GaN полнач за телефон

    Препорачајте некој GaN (Galium Nitride) полнач за телефон. Ми треба со 2 USB A женски порти, значи не барам да е со тип - ц. Цена да биде соодветна, не барам нешто скапо, и да е 45W. Нешто налик овакво: Ваква големина, ако моше што по компактно (помало), уште подобро. И секако да е со...
На врв Дно