• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

галакси ј6

  1. Necromancer

    Продавам Galaxy J6 (2018)

    Продавам Samsung Galaxy J6 32GB/3GB SM-J600FN (2018), црн, тукушто земен од Телеком, нов неотпакуван. Бидејќи е земен само уред, добиен е код за отклучување, значи работи на сите мрежи. Гаранцијата е 24 месеци согласно декларацијата (17.07.2020). 5,6" SuperAMOLED дисплеј (2:1 сооднос) 13MP...
На врв Дно