Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

g502x

  1. Logitech G502x Plus Wireless RGB

    Logitech G502x Plus Wireless RGB

    Продавам месец дена стар црн Logitech G502x Plus Wireless RGB во скоро фабричка состојба. Полнет е 2 пати од кога го купив, работен е месец дена. Со него следува кутија и сите додатоци, локална гаранција до 11.2024 Го продавам затоа што повеќе ми легна друг маус. Повеќе информации во ПП. Не би...
На врв Дно