Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

fx6300

  1. Нема Слика

    AMD FX-6300

    Се продава процесорот, праќам по карго на ваш сопствен ризик.
На врв Дно