• Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

fury

 1. Kingston HyperX Fury, 2X8GB 3200mhz

  Kingston HyperX Fury, 2X8GB 3200mhz

  Меморијата е купена од Анхоч, без гаранција. Може прво проценка па после оди на продажба. Цена, 2800 исклучиво за пар.
 2. RAM Kingston HyperX Fury Black DIMM 2x8GB DDR4 2666MHz CL16 - со гаранција

  RAM Kingston HyperX Fury Black DIMM 2x8GB DDR4 2666MHz CL16 - со гаранција

  Купени од Анхоч и користени 4 години. Гаранцијата важи до 01.11.2023. Ги продавам бидејќи се надградив со нови. Ве молам проценка. Скопје
 3. Глупав

  DIMM 2*8GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury Black Kit CL16

  преостаната усмена гаранција од респектабилен член од Форумов 4700 мкд праќам по карго повеќе инфо во ПП
На врв Дно