• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

fujitsu

 1. DonFrozex

  Продавам Fujitsu LifeBook AH532

  Лаптопот е од 2014-та почетокот некаде, користен од девојче за секој-дневни потреби. Се продава пошо време и е за подновување. Донесен е директно од Германија. Батеријата не е нешто најдобра, на 100% наполнета - држи околу пола час. FUJITSU LIFEBOOK AH532 (x64-based-PC) Intel(R) Core(TM)...
 2. DonFrozex

  Проценка Fujitsu LifeBook AH532

  Барам проценка за лаптопов, после која веројатно ќе биде огласен за продажба. Лаптопот е од 2014-та почетокот некаде, користен од девојче за секој-дневни потреби. Се продава пошо време и е за подновување. Батеријата не е нешто најдобра, на 100% наполнета - држи околу пола час. FUJITSU...
 3. nikigo

  Fujitsu Siemens Esprimo P2510, P2511, P2530, P2550

  Компјутерите се комплетно исчистени од прашина и ставена нова термална паста. Дисковите немаат bad sector-и и компјутерите бутираат нормално. Немаат ос или има лубунту. Надворешно куќиштата се изгребани но без поголеми вдлабнатини. 1. Fujitsu Siemens Esprimo Edition P2530 MI3W-D2740 (Celeron...
На врв Дно