• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

fuji

  1. moongose

    Fujifilm X-Т1 mirrorless фотоапарат

    На продажба е: Fujifilm X-Т1 mirrorless со објектив Fuji XF 18-55, 2.8-4 Со него доаѓа кит блиц, две батерии и полнач. Апаратот е во одлична состојба. Shutter count: 13000 Цена: 750 евра.
На врв Дно