• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

фудбал

  1. D

    Направив Нова Игра на Google Play, пробајте ја!

    За сите оние кој го сакаат фудбалот, тука можете да проверите колку добро ги познавате играчите, а ако не ги знаете можете да ги научите полесно. Ми треба вашето мислење за играта, слободно изразете се во коментарите подоле, така многу ќе ми помогнете, освен тоа оставете и солиден review на...
На врв Дно