Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

ftw3

  1. EVGA RTX 3070Ti FTW3 Ultra

    EVGA RTX 3070Ti FTW3 Ultra

    Се продава графичката од насловот. Купена февруари 2022 од Computeruniverse, нема гаранција. Користена строго за гејминг и тоа главно CSGO/CS2. Цена 20000 денари. Графичката е моментално на компјутер така да може да се тестира. Контакт 075/405-699.
На врв Дно