Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

frimeware wrt54gl problem

  1. NikolaJanev92

    Проблем со Linksys wrt54gl

    Добро Вечер имам проблем со рутерот кога го флеширав firmeware ми се изгаси напојувњето и сега не доделува Ip адреси и само power свети дали е имал некој исти проблем и дали има решение затоа Благодарам однапред
На врв Дно