Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

free

 1. zipi123

  Sid Meier's Civilization VI Free

  Sid Meier's Civilization VI e free na epic do 5/28
 2. Flapjack

  Giveaway на игри

  Здраво друштво, Прошлава година имав собрано мал стокпајл од игрици што не ми требаат или веке ги имам па мислев дека можеби на некој од вас би му се погодиле. Не се трипл-А игрици ама има по нешто за секого мислам. Сите игри се во форма на steam codes. Giveaway-от ке биде по принцип first...
 3. edin.ademovic

  Рецензија Deezer: Да се Spotify или не Spotify?

  Да ја “освежам“ претходната тема отворена далечната 2009, со моја рецензија и топла препорака за овој музички стриминг сервис. Доколку модераторите мислат нема потреба од нова тема, слободно нека праат што треба :) Бидејќи легалните стриминг сервиси станаа и стануваат се' по познати во нашата...
На врв Дно