Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

fpv

  1. Продавам 5" FPV дрон со многу дополнителна опрема (нова и користена)

    Продавам 5" FPV дрон со многу дополнителна опрема (нова и користена)

    Продавам 5" FPV дрон со многу дополнителна опрема (нова и користена). Дронот е погоден за почетници кои кога ќе посакаат можат да го преработат во попрофи варијанта. КОРИСТЕНИ: • 5" дрон со карбонски фрејм, камера, Eachine TX805 трансмитер, SPRacingF3 контролер и брашлес мотори. Аналог. •...
На врв Дно