• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

foxconnh61mxl

  1. rippermkd

    Позајмица foxconn h61mxl/h61mxl-k

    се извинувам што барам помош тука, но не најдов теми поврзани со оваа, ако има таква ве молам упатете ме таму. ова е проблемот: ја имам оваа плоча foxconn h61mxl и не можам да ја бутирам со асус RX550 графичка и мислам дека е до биосот (постар е), арно ама фокскон најверојатно има направено...
На врв Дно