Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

форумскиправила

  1. Глупав

    Колегијално како да ја подобриме комуникацијата за читачи на екран на форумов

    Знам дека меќу другото постојат одредени правила на Форумов меѓу кои едно од нив е да се пишува на кирилица, и претежно се почитува од "повозрасните", додека од несовесните или оние кои цел живот брзаат некаде, а секогаш некој ги чека, не се почитува. Сепак ме заитересира случајот за лицата...
На врв Дно