• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

форуми

 1. D

  Мала реорганизација на форуми

  Just FYI, мала реорганизација: 1. Согласно барањата, отворен е нов подфорум Интернет Провајдер - Интернет провајдери 2. Дигитални крипто-валути како тема е level up и извадена од Е-бизнис. - Дигитални Крипто-валути 3. Во Македонски ИТ продавници додадени се подфоруми за поголемите продавници...
 2. Spawny

  Приватен форум

  Здраво, Ми треба совет од некој со искуство во делот на форумите. Идеата е да се направи хоби форум кој што може да биде хостиран од динамичен днс или последно популарните форум апликации, но повеќето се во бета фаза и сето тоа ми изгледа ново и неверодостојно. Има ли некое мрзливо решение...
На врв Дно