• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

форум

  1. Spawny

    Приватен форум

    Здраво, Ми треба совет од некој со искуство во делот на форумите. Идеата е да се направи хоби форум кој што може да биде хостиран од динамичен днс или последно популарните форум апликации, но повеќето се во бета фаза и сето тоа ми изгледа ново и неверодостојно. Има ли некое мрзливо решение...
На врв Дно