Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

forerunner

  1. Garmin Forerunner 45/45S

    Garmin Forerunner 45/45S

    Се продаваат одлично сочувани Гармин Форранер 45 black и 45S white. Часовниците се донесени од Англија и се потполно функционални, тестирани. Доаѓаат со кабел. За повеќе информации обратете се во инбокс. :D Форумска цена: 99E парче
На врв Дно