• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

focusrite

  1. ImTheDude

    Купувам audio interface

    Купувам audio interface (надворешна звучна картица), битно ми е да има phantom power за микрофон, 1 влез е доволно. Користен или нов сеедно. Ваков или слични на овој Scarlett 2i2 | Focusrite Понуди тука или пп, сеедно. Фала.
На врв Дно