• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

fm2 amd

  1. StefAngel

    Продавам Asrock FM2A88X+ Fatality

    Повеќе информации ASRock > Fatal1ty FM2A88X+ Killer Цена 60 €
На врв Дно