Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

flipper zero

  1. Ata

    Flipper Zero

    Ne sum siguren dali temava e za tuka, pa admini brisete/premestivajte Dali nekoj ima iskustvo so Flipper Zero Jas samo sto gomdobiv pa sakav da vidam dali nekoj go koristi za nesto unikatno?
На врв Дно